Relacja

Koordynacja ról i wartości

w BIM

10 lutego 2020

Łódź

 


Co wyniesiesz ze spotkania?

Chcesz zbudować silny zespół i zadajesz sobie te pytania?

  • Czy inwestor jest równorzędnym członkiem zespołu projektowego?
  • Czy dotychczasowe doświadczenia inżynierów budownictwa i architektów są wystarczające, by zacząć budować zespoły projektowe odpowiadające standardom BIM? Co na temat budowania zespołów projektowych mówią normy PN-EN ISO 19650?
  • Jakie potrzeby mają poszczególni członkowie zespołu projektowego wielobranżowego?
  • Jakie pełnią rolę w tradycyjnym modelu pracy, a jak ich role zmieniają się w kontekście BIM? 
  • Dlaczego ważna jest identyfikacja wartości, celów, ustalenia zależności między poszczególnymi członkami zespołu projektowego?
  • Gdzie ulokowany jest branżysta w zespole projektowym?

 

Wbrew pozorom, koordynacja projektowa nie dotyczy tylko zagadnień związanych z usuwaniem kolizji między różnymi elementami projektowanego obiektu. Często o wiele trudniejszym procesem jest skoordynowanie dobrego, fachowego i rozumiejącego swoje potrzeby zespołu projektowego.

 

Porozmawiajmy zatem o koordynacji między nami – architektami, inżynierami branżowymi oraz inwestorem w odniesieniu do zasad BIM. Uzyskać odpowiedzi na swoje pytania. Zapytaj ekspertów. Zapisz się i spotkaj innych pasjonatów BIM.

ZAPISZ SIĘ!

Program

8:45 - 9:00

Rejestracja uczestników

9:00 - 9:15

Przywitanie gości, wprowadzenie do tematyki spotkania

9:15 - 10:00

Koordynacja ról i wartości w BIM (Sebastian Szokalski)

10:00 - 10:10

Prezentacja partnera spotkania

10:15 - 11:30

Networking, dyskusja (nawiązywanie relacji, rozmowy, wymiana doświadczeń)


Prelegenci:

Krzysztof Knapik

 

Doświadczony projektant konstrukcji, od ponad 12 lat aktywnie zajmujący się tematyką BIM. Specjalista w zakresie wykorzystania zwinnych metod zarządzania (Agile) w metodyce BIM. Z powodzeniem łączy działalność związaną z prowadzeniem projektów z realizacją wdrożeń, wdrożeń, opracowywania standardów i koordynacji w BIM. Certyfikowany Instruktor Autodesk, wielokrotnie występował jako prelegent na konferencjach i spotkaniach branżowych dotyczących BIM.

Imię i nazwisko
Firma
Numer telefonu
E-mail:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Sebastian Szokalski

 

Od 2011 r. właściciel i główny projektant biura projektowego Qanat. W dziedzinie projektowej zainteresowany zagadnieniami ochrony środowiska w kontekście gospodarki wodami opadowymi, optymalizacją ekologiczną projektów, a także budową silnych i skutecznych zespołów projektowych. Od 2018 r. zajmuje się tematyką projektowania w systemie BIM, koordynacją BIM, a także wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi do projektowania instalacji sanitarnych w biurze projektowym. Z zamiłowania muzyk, dyrygent, przyrodnik zafascynowany urokiem Białowieskiego Parku Narodowego.

Wojciech Jędrosz

 

Architekt mający doświadczenie w pracy jako projektant, BIM modeler, BIM menedżer i BIM koordynator współpracujący ze wszystkimi członkami procesu inwestycyjnego branży budowlanej. Certyfikowany instruktor Autodesk Revit, trener z zamiłowania do przekazywania wiedzy. Współwłaściciel marki Libitum Design zajmującej się tworzeniem fotorealistycznych wizu


Partnerzy


Zapisy